przydomowe oczyszczalnie ścieków

szeroki zakres produktów i usług

nowoczesne rozwiązania

oczyszczalnie osiedlowe i komercyjne


Woda deszczowa

Zbiorniki na deszczówkę

Inwestując w zbiornik na deszczówkę z naszej oferty, otrzymują Państwo na trwałość, niezawodność oraz możliwość efektywnego gromadzenia wody i późniejszego wykorzystania jej np. do podlewania ogródka, mycia auta czy spłukiwania wody w toalecie.

Oferujemy rozwiązania zapewniające doskonałą szczelność i filtrowanie zanieczyszczeń, w wersjach o różnej pojemności do wyboru.

Wszystkie oferowane przez nas instalacje pozwalają w optymalny sposób wykorzystać deszczówkę w gospodarstwie domowym, co wiąże się z oszczędnościami generowanymi przez wiele lat. Polecamy zapoznać się z naszymi ekologicznymi i trwałym zbiornikami na deszczówkę, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Pojemności poszczególnych zbiorników zaczynają się od 1180 do nawet 8000 litrów, dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach!

zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą zbiorników na deszczówkę w naszym sklepie internetowym!


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 663 571 704

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży przydomowych oczyszczalni ścieków, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Projekt i wykonanie oczyszczalni najlepiej powierzyć wyspecjalizowanej firmie, która będzie w stanie ocenić czy działka i warunki wodno-gruntowe będą odpowiednie dla danego rozwiązania.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm i instytucji jak i do osób prywatnych, a każdego klienta traktujemy indywidualnie i tak samo profesjonalnie.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i wymagań.