przydomowe oczyszczalnie ścieków

szeroki zakres produktów i usług

nowoczesne rozwiązania

oczyszczalnie osiedlowe i komercyjne


Oczyszczalnie ścieków Kingspan Klargester

Oczyszczalnia Kingspan BioFicient ( dawniej Biopura )

Biologiczna oczyszczalnia BioFicient jest skutecznym i niedrogim rozwiązaniem stworzonym z myślą o lokalizacjach nie mających możliwości podłączenia do kanalizacji zbiorowej.

Zbiornik wykonany jest z polietylenu, dzięki czemu jest trwały i odporny na działania agresywnych środków, posiada on także ożebrowaną konstrukcję zapewniającą wysoką stabilność oraz odporność na działanie sił gruntowych.

Oczyszczalnia korzysta z nowoczesnej technologii oczyszczania za pomocą zanurzonych złóż biologicznych, dzięki czemu oferuje niezwykle wysoką skuteczność przy niewielkich rozmiarach i kosztach eksploatacji.

Oczyszczone ścieki możemy odprowadzić do gruntu poprzez odpowiednie drenaże, studnię chłonną lub pakiety. Istnieje także możliwość ( po uzyskaniu niezbędnych zezwoleń ) odprowadzania do zbiorników wód powierzchniowych takich jak rowy, rzeki, stawy czy jeziora.

Zalety oczyszczalni Kingspan BioFicient:
Bardzo wysoka skuteczność potwierdzona badaniami zgodnie z PN-EN:12566-3+A1:20 09
Całkowicie zautomatyzowana praca
Ożebrowany, trwały zbiornik z PE
Niewielkie gabaryty umożliwiające niedrogi i szybki montaż
Nie trzeba dodawać biopreparatów
Tania w eksploatacji
Niezawodna i ekonomiczna
Zapoznaj się ze szczegółowymi parametrami oraz CENAMI oczyszczalni BioFicient w naszym sklepie internetowym:

BioFicient do 6RLM

BioFicient do 4RLM

BioFicient +1 dla 5 osób, Aglomeracja

BioFicient +2 do 10 osób, Aglomeracja

Oczyszczalnia Kingspan BioDisc

Oczyszczalnie BioDisc zapewniają skuteczne, wydajne, ekologiczne i niezawodne odprowadzanie ścieków, stworzone zostały z myślą o budownictwie jedno- i wielorodzinnym nie mającym dostępu do zbiorowej sieci kanalizacyjnej.

Ekologiczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie oczyszczone ścieki muszą być rozsączane w gruncie lub są odprowadzane do rowu / cieku wodnego ( za zgodą odpowiedniego urzędu ) oraz tam, gdzie osadniki gnilne nie spełniają standardów nałożonych przez przepisy.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest najekologiczniejszym i najekonomiczniejszym rozwiązaniem problemu gospodarki wodno-ściekowej. Technologia biologiczno-mechanicznej oczyszczalni BioDisc umożliwia przeprowadzenie całego procesu oczyszczania ścieków w jednym urządzeniu o kompaktowej budowie.

W 2005r. oczyszczalnie BioDisc zostały poddane 40 tygodniowemu, rygorystycznemu testowi, mającemu umożliwić ocenę skuteczności działania, w ramach zobowiązania Kingspan Environmental niezbędnej do spełnienia wymogów wchodzącej wówczas w życie normy europejskiej dotyczącej małych oczyszczalni ścieków.

Oczyszczalnie te uzyskały certyfikat zgodności z normą PN-EN 12566-3+A1:2009, dzięki bardzo wysokiej skuteczności usuwania zanieczyszczeń (95%) w różnych warunkach i ilościach dopływających ścieków.

Oczyszczalnia przydomowa BioDisc spełnia warunki niezbędne do otrzymania dotacji z NFOŚiGW ( projekt jest realizowany za pośrednictwem jednostek samorządu terytorialnego ).

Zalety oczyszczalni Kingspan BioDisc:
oczyszczalnie przydomowe BioDisc funkcjonują bezgłośnie i bezzapachowo
wymagają jedynie minimalnych nakładów konserwacyjnych
mają możliwość łatwego dostępu podczas prac serwisowych
cechują się wysoką bezawaryjnością i trwałością
niskie zapotrzebowanie na energię - 1,3kW /dzień
generują jedynie niewielkie ilości osadu i posiadają dużą zdolność jego magazynowaniaZapoznaj się ze szczegółowymi parametrami oraz CENAMI oczyszczalni BioDisc w naszym sklepie internetowym:

BioDisc do 12RLM

BioDisc do 6RLM


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 663 571 704

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży przydomowych oczyszczalni ścieków, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Projekt i wykonanie oczyszczalni najlepiej powierzyć wyspecjalizowanej firmie, która będzie w stanie ocenić czy działka i warunki wodno-gruntowe będą odpowiednie dla danego rozwiązania.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm i instytucji jak i do osób prywatnych, a każdego klienta traktujemy indywidualnie i tak samo profesjonalnie.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i wymagań.