przydomowe oczyszczalnie ścieków

szeroki zakres produktów i usług

nowoczesne rozwiązania

oczyszczalnie osiedlowe i komercyjne


O nas

"Kiedy robisz to co lubisz, praca staje się przyjemnością - chcielibyśmy by ta przyjemność stała się również udziałem naszych klientów."

Jesteśmy firmą instalatorską, usługowo-handlową. Na początku swojej działalności zajmowaliśmy się tylko świadczeniem usług minikoparkami,z czasem odpowiadając na potrzeby regionalnego rynku zdecydowaliśmy się na poszerzenie profilu działalności. Z czasem zdobywając doświadczenie (kursy, szkolenia, współpraca z innymi firmami) zaczęliśmy rozszerzać naszą ofertę o kompleksowe wykonawstwo robót ziemnych. Staramy się nadal utrzymywać ten dobry trend. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm i instytucji jak i do osób prywatnych, a każdego klienta traktujemy indywidualnie i tak samo profesjonalnie.

Przed przystąpieniem do wyceny lub sporządzenia oferty cenowej na usługi kompleksowe zawsze umawiamy się na przeprowadzenie wizji lokalnej na placu budowy w celu zapoznania się z gruntem i panującymi tam warunkami terenowymi. Ustalmy zakres prac, po czym przesyłamy ofertę w celu weryfikacji i dopracowania szczegółów. Usługi wykonujemy w oparciu o materiał własny lub powierzony przez klienta.Zakres usług obejmuje:
sprzedaż i montaż przydomowych oczyszczalni ścieków,
budowa i rozbudowa sieci wodociągowych,
budowa kanalizacji teletechnicznych,
systemy odwodnień,
kanalizacje deszczowe z przepompowniami,
drenaże,
przyłącza wodno-kanalizacyjne,
melioracje cieków wodnych, udrażnianie rowów,
prace zagęszczarkami

Świadczymy profesjonalne usługi minikoparkami w zakresie wykopów pod:
instalacje wodne, kanalizacyjne, elektryczne, gazowe, światłowodowe;
szamba ekologiczne,drenaże;
oczka wodne;
fundamenty budynków i ogrodzeń oraz inne roboty ziemne.

Maszyny i urządzenia potrzebne nam do wykonania zlecenia dostarczamy na plac budowy własnym transportem.

Gwarantujemy wysoki standard obsługi i fachowe doradztwo.

Posiadamy stosowne uprawnienia do obsługi maszyn.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta .

Oferujemy korzystne rabaty przy stałej współpracy!

Wystawiamy faktury VAT.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 663 571 704

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży przydomowych oczyszczalni ścieków, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Projekt i wykonanie oczyszczalni najlepiej powierzyć wyspecjalizowanej firmie, która będzie w stanie ocenić czy działka i warunki wodno-gruntowe będą odpowiednie dla danego rozwiązania.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm i instytucji jak i do osób prywatnych, a każdego klienta traktujemy indywidualnie i tak samo profesjonalnie.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i wymagań.